חניות ושטחי מסחר להשכרה

היכן אתה מבקש לשכור את החנות שלך? האם חשבת על כל השיקולים הכלולים בצעד כזה והבטחת כי צעד כזה ישרת אותך בצורה הטבה ביותר? בעזרת אנשי הצוות המקצועי של אתר officespace.co.il תוכל להבין היכן לחפש חנויות להשכרה, איך מזהים פוטנציאל עסקי טוב ומהו המפתח לעסקה כדאית עבורך.

 

זהו הנתיב למציאת החנות החדשה שלך...

 

מה הם השיקולים שמנחים אדם בחיפוש אחר חנות להשכרה? אין ספק שאלו יתרכזו בצד השיווקי-מכירתי, כלומר: אילו יתרונות מציעה לו החנות ביחס למתחרים ואילו נתונים יעבדו לטובתו ויבטיחו לו דריסת רגל משמעותית באותו מקום, חשיפה גדולה ונגישות מירבית.

 

שני העקרונות החשובים ביותר לכל עסק הם המיקום ואופי קהל הקונים. לכן, בעת החיפוש יש להתייחס לתנועת הקונים במקום לאורך כל שעות היום, לנראוּת של חזית החנות (האם היא ממוקמת בחזית הרחוב או בעורף), מראה השילוט ומידותיו, כמות החנייה באזור ואפילו גודל המדרכה על סף החנות.

באותה הזדמנות יש לחפש את העוגנים שיבטיחו כמות לקוחות קבועה יחסית באותו אזור: בנייני משרדים בהם נמצא קהל לקוחות פוטנציאלי רב, יישובים סמוכים מבוססים כלכלית אשר יבטיחו כוח קנייה גדול יותר באותו אזור ועוד. אלו משפיעים מאוד על המחזור היומי של עסקים קטנים ומהווים עבורם את הבסיס להצלחה.

 

אבל, אין לטעות בעובדה אחת: לכל חנות יש ייעוד אחר, מטרה אחרת ובהתאם - ''''אופי'''' אחר. לכן, שטח להשכרה שיתאים עבור עסק בתחום האוכל והמסעדנות, לא יתאים כלל לעסק מעולם האופנה. בחירת החנות המתאימה, אם כן, היא עניין שיש להקדיש לו מחשבה רבה.

 

בכל מקום בו מוצע נדלן עסקי להשכרה, ישנו בדרך כלל גם ביקוש ברמה כזו או אחרת - ובהתאם מחיר השכרה שאמור להיות מושפע מכך ישירות. בפועל, לא תמיד זה כך: בתל אביב, לדוגמא, מהמקומות שנחשבים על פניו ככדאיים ביותר להקמת חנות, מחיר השכירות לא יהיה בהכרח גבוה יותר ממחיר של השכרת חנות באשדוד.

לכן, חשוב מאוד להיות מעורים היטב בשוק הנדל"ן העסקי, להכיר אותו לעומק ולדעת היכן נמצאים האזורים המבוקשים ביותר, היכן נמצאות החנויות הכדאיות ביותר להשכרה והיכן פוטנציאל הקנייה נחשב גדול. כל אלו יחד יגבשו עבור השוכר הפוטנציאלי תמונה ברורה יותר, באמצעותה יוכל לדעת עד כמה המהלך כדאי עבורו.

 

עומד בפני שכירת חנות וזקוק לייעוץ נוסף?

רוצה לקרוא עוד על נדלן עסקי ומאפייניו?

 

צוות מומחי הנדל"ן של אתר officespace.co.il הוא הכתובת שלך.

צור קשר כבר עכשיו ותעשה עוד צעד לעבר העסקה הנכונה עבורך.

נכסי הארץ שיווק ויזום נדל"ן בע"מ טלפון: 03-5336040 פקס: 03-5336074 shuki@officespace.co.il