משרדים לקנייה, משרדים למכירה באזור המרכז גוש דן

מחפש משרדים למכירה? רוצה למכור מתחם משרדים? יש שיגידו שמדובר באחת המשימות המורכבות ביותר בעולם הנדל"ן - בעוד אחרים ייראו זאת כהזדמנות מעניינת עבור שני הצדדים. כך או כך, אתה זקוק בייחוד עכשיו לסיוע מטעם אנשי מקצוע ומומחי נדל"ן אשר בעולם העסקי. אנשי אתר officespace.co.il הם בדיוק מה שאתה זקוק לו.

 

עסקאות מכירת משרדים: הרבה מונח על הכף

 

עבור אדם פרטי, רכישת נכס נדל"ן תהיה כנראה העסקה הגדולה ביותר שיעשה בחייו. כאשר מחירי הנדל"ן הפרטי כיום שוברים שיאים כמעט מידי יום, עסקה כזו תסתכם במחיר של כמה מאות אלפי שקלים ולעיתים קרובות, גם תחצה את רף המיליון. כאשר מדברים על משרדים למכירה, המחיר עשוי לעלות עוד יותר.

 

לא מעט משרדים, ובייחוד כאלו המיועדים לחברות שמעסיקות מעל 20 עובדים, יהיו גדולים משמעותית מדירות מגורים סטנדרטיות. בהתאם, גם המחירים שלהם יהיו גבוהים יותר - מה שמחייב את הקונה לשים לב היטב לפרטי העסקה עליה הוא חותם.

אין ספק שעבור כל גוף, יהיה זה חברה בינונית או תאגיד ענק, כל רכישה של משרד תהיה צעד גדול. כאן לא מדובר על משרד להשכרה, בו הסכום המשולם מידי חודש קטן יחסית וניתן להתמודדות כמעט בכל מצב. כאן, דרוש גיוס של סכום כסף עצום בזמן קצר.

 

בשל כך, להצלחתה של עסקת נדל"ן כזו יש משמעות אדירה. המשרד אליו תיכנס החברה חייב להיתפר בדיוק למידותה ולכלול את כל הצרכים לה היא זקוקה - החל במקומות חנייה מספיקים ונגישות נוחה מכל מקום ולכל מקום, דרך חלל נוח וגדול מספיק ועד דמי ניהול נוחים בבניין ואפילו מערכת מיזוג אוויר ראויה.

העניין כאן ברור: החברה אשר רוכשת את המשרדים משקיעה בהם את מיטב כספה. מן הראוי שהשקעה זו תשתלם - אחרת היא עלולה לרדת לטמיון, יחד עם לא מעט תכניות ומטרות שנגזרו ממנה.

 

נדלן עסקי דורש תכנון, הכנה וראייה למרחוק. לכאורה, מדובר בעניין מובן מאליו, אך דווקא מחשבה זו היא שגורמת לחברות רבות לבצע את כל הטעיות האפשריות בדרך לרכישת הנכס הבא שלהן. החדשות הטובות הן שניתן למנוע את כל זה מבעוד מועד, באמצעות ליווי וייעוץ מטעם מומחים לעניין.

 

עומד בפני רכישת משרדים חדשים?

מחפש קונים למשרד שבבעלותך?

אל תעשה זאת לבד!

 

צור קשר עם אנשי officespace.co.ilעוד היום.

אנחנו נמצא עבורך את העסקה הטובה ביותר.

נכסי הארץ שיווק ויזום נדל"ן בע"מ טלפון: 03-5336040 פקס: 03-5336074 shuki@officespace.co.il