מכרזי קרקע - מכרזים

מחפש להיכנס לעסקה לרכישת קרקע?
אנחנו נוכל להציע לך בכל רגע נתון את מכרזי הקרקע הרלוונטיים לך, תוך ניתוח נבון של ההזדמנות בהגשת ההצעה לרכישת קרקע. מעת לעת מתפרסמים בשוק הנדל"ן המקומי מכרזים לרכישת קרקע בייעודים שונים לעסקים כגון תעשיה, אחסנה, משרדים, מסחר ועוד, חלקם לבנייה מיידית וחלק אחר לבנייה מאוחרת יותר, וזאת בגלל אילוצי פיתוח הקרקע שעשויים להימשך זמן מה.
בדרך כלל, בקרקע שהפיתוח בה עדיין לא בוצע או לא הושלם, המחיר בגין כל דונם יהיה זול יותר. השפעה נוספת על מחיר קרקע הינה פיתוח נגישות כבישים ותחבורה: גם כאן תוכניות עתידיות ישפיעו על מחיר הקרקע, בעת הביצוע בפועל. ניתן לראות את השפעת הפיתוח הסביבתי על מחיר הקרקע, במגוון אזורי תעשיה שפותחו בשנים האחרונות, כאשר בטווח של שנים אחדות חלים שינויים של 100%-200% במחיר הקרקע לתעשייה ולייעודים עסקיים אחרים.

היתרון שלנו הוא ביכולת להציג לך באופן ברור, בשלבים מוקדמים של פיתוח הקרקע, את כל המרכיבים הסביבתיים הנוגעים לפיתוח הקרקע והסביבה, בהווה ובעתיד. מידע זה יעניק לך את האפשרות לקבל החלטה נבונה לגבי המחיר הנכון עבורך לרכישת הקרקע במכרז, בזמן זה. תוכל למצוא אצלנו את כל הידע הדרוש, תחת קורת גג אחת.

הידע שלנו נובע מניסיון של 15 שנים בשטח, באזורי תעשיה ובסביבת עסקים. המידע בו אנו מחזיקים בנוגע לעניינים שונים בתחום הנדל"ן לעסקים, כגון פיתוח מקרקעין, פיתוח סביבה, ביקוש והיצע של עסקים ועוד, משמש גורם מכריע בעסקאות כאלו ומבטיח הגשת מכרז קרקע חכם ונכון, שיניב לך הון כבר בשלב קניית המגרש.

במשך השנים לווינו חברות גדולות לרכישות קרקע במכרזים, תוך ניתוח נכון של אופי המגרש, הסביבה, מהות העסקה ותנאי השוק. תוך זמן קצר הצלחנו לייצר לחברות אלו רווחים עצומים. חלקן בחרו למכור את הנכס ברווח גדול לצד שלישי וחלקן הותירו בבעלותן את הקרקע, אותה קנו במחיר מציין, ובנו מבנה לשימוש עצמי בפעילות העסקית.

נכסי הארץ שיווק ויזום נדל"ן בע"מ טלפון: 03-5336040 פקס: 03-5336074 shuki@officespace.co.il