מגרשים למכירה וקנייה

על מה צריך לשים את הדגש בעת החיפוש אחר שטחים או מגרשים למכירה? האם רכישת שטח נדל"ני במקום מסוים תתאים למטרות השונות שאתה מייעד לו? וכיצד תוכל להבטיח שעסקת הרכישה שתבצע תהיה כדאית ומשתלמת? אם אתה מחפש שטחים ומגרשים למכירה, כדאי שתשמע לעצתם של אנשי מקצוע. צוות אתר officespace.co.ilהוא בדיוק מה שאתה זקוק לו כעת.

 

מגרשים וקרקעות למכירה: ה''''אקשן'''' של עולם הנדל"ן

 

איך שלא נסתכל על זה, רכישת שטח נדל"ני - מה שמוגדר גם כמגרש או קרקע למכירה - היא הזדמנות נפלאה. הזדמנות להתחיל משהו חדש, לבנות את המקום עליו תמיד חלמת, להגדירו כנכס להשקעה או להשכירו לגורמים אחרים. בפני רוכש הקרקע עומדות לא מעט אפשרויות, שהופכות את המהלך למסקרן ומאתגר מאוד.

 

הקושי הוא באיתור מגרשים למכירה אשר יתאימו לאותו רוכש ויעניקו לו כמה שיותר יתרונות חשובים כמו נגישות, קרבה למרכזי עסקים רלוונטיים, התאמה ל''''תפקידו'''' העתידי של המגרש ועוד. מכל בחינה שהיא, מדובר במשימה לא פשוטה.

 

על קרקעות למכירה ניתן, בהתאם לייעודן, להקים סוגים שונים של מבנים: ממרכזי אחסנה לוגיסטיים, דרך בנייני משרדים ועד מבני מגורים או אפילו תחנות דלק. אך לכל אחד מסוגי המבנים הללו יש אופי, זהות ותפקיד משלו. במצב האופטימלי, לרוכש הקרקע תהיה הבנה עמוקה לגבי צרכיו של אותו מבנה ובהתאם, לגבי עסקת הנדל"ן הנכונה ביותר. בפועל, זה לא תמיד כך.

 

בדיקה מקיפה היא הכרח

 

אנשים או גופים אשר מתכננים לרכוש מגרשים, לכל ייעוד שהוא, צריכים לזכור כי עליהם לבדוק לעומק את מאפייני האזור, הסביבה בה נמצא המגרש, האופציות שהוא פותח עבור הרוכש ומעל לכל: הפיתוח העתידי במקום.

כך לדוגמא, בעת החיפוש אחר מגרש למכירה חשוב לבדוק האם מדובר במקום אשר בקרוב ישנה את ייעודו - מהלך שישפיע ללא ספק על האזור כולו, לטוב או לרע; רכישת שטחים להשקעה מחייבת בדיקה לגבי זכויות הבנייה בהם בעתיד; קניית שטח שמיועד לאחסנת סחורה מיובאת, תיעשה רק לאחר בחינת הנגישות לנמלי התעופה והים - וכך הלאה.

 

רכישת שטחים וקרקעות היא פעולה שעושים רק לאחר בדיקה ומחשבה מעמיקה.

זקוק לייעוץ והכוונה בנושא?

מחפש אנשי מקצוע שיסייעו לך למצוא את העסקה הנכונה?

 

צור קשר עם אנשי אתר officespace.co.il -

ודע שמעתה והלאה, אתה נמצא בידיים טובות.

נכסי הארץ שיווק ויזום נדל"ן בע"מ טלפון: 03-5336040 פקס: 03-5336074 shuki@officespace.co.il