מגרשים להשכרה באזור גוש דן והמרכז

לשכור שטח קרקע, במקום להשקיע בו את כל כולך ולרכוש אותו. חשבת על זה פעם?

כדי להבין עד כמה זה כדאי, תוכל להיעזר ביכולות שמציע לך אתר officespace.co.il ובידע הנרחב של אנשינו. כך, תוכל למצוא הזדמנויות לעסקאות של השכרת מגרש שיתאימו בדיוק בשבילך - כולל זו שאותה חיפשת תמיד.

 

שלוש סוגי עסקאות נפוצות בעולם השכרת המגרשים:

עסקה להשכרת שטח קרקע למטרות אחסנה - הפעילות העסקית במתבצעת על המגרש שהושכר תהייה אחסנה פתוחה של עודפים  או מלאי של סחורות שניתן לאחסן באחסון פתוח ללא שיהיו חשופים לנזקי מזג האוויר, כגון אחסנת מכלים, אחסנת מכולות, אחסנת פלסטיקה וצנרת, אחסון ברזל, אחסנת אלמנטים מבטון, אחסון רכבים, אחסון חלפים, אחסון ציוד מכני כבד וציוד עבודה, במקרים מסוימים גם אחסון כימיקלים וכדומה.

עסקה להשכרת שטח קרקע לתעשייה - הפעילות העסקית במתבצעת על המגרש שהושכר תהייה בעלת אופי של מפעל או ייצור תחת כיפת השמיים, אפשר לדמיין מפעל בטון, מפעל הרכבות גדולות של מבנים, מפעל אלמנטים טרומיים, מפעל למחזור פסולת, אפשר גם לדמיין מפעל לגריסת פסולת ושימושים תעשייתיים אחרים תחת כיפת השמיים.

עסקה להשכרת שטח קרקע למסחר - הפעילות העסקית שמתבצעת על המגרש תהייה בעלת אופי מסחרי כגון מגרש למכירת כלי רכב, מגרש למסחר בברזל או עץ, מגרש לשטיפת רכב, הפעלת גימבורי או פארק ילדים, משתלות ועוד שימושים בעלי אופי מסחרי.

מתי כדאי לשכור שטח נדל"ן ?

מבנים ומגרשים המיועדים להשכרה, יתאימו בעיקר לעסקים ופעילויות עסקיות אשר לא יושפעו ממזג האוויר ושאין צורך ביותר מאשר מגרש סטנדרטי ש "יארח" את הפעילות העסקית הזו. במקרים כאלו, אין שום סיבה להשקיע בקניית מגרש. ישנם שטחי קרקע ומגרשים להשכרה, שיכולים לשמש כאתרי אחסון תעשייה או מסחר פתוח - שיתאימו למטרות אלו בדיוק, והם מוצעים להשכרה לכל דורש.

 

לעסקה טובה יש צורך ב..

עסקאות נדל"ן, מטבען, הן עסקאות מסובכות ומורכבות, אשר מעלות על כף המאזניים הרבה מאוד כסף והתאמת המגרש והסביבה לפעילות ארוכת שנים. כל עסקה לא מוצלחת מסוג זה, יכולה להביא להפסדים כבדים ועסקה מוצלחת ואיתור מגרש מתאים יכולה להניב הכנסות ושקט תעשייתי לעסק שלך.

לכן, בין אם אתה מחפש שוכרים לשטח שלך ובין אם אתה תר אחר שטח להשכרה שישמש את העסק שלך, חשוב שתשתמש בבעל מקצוע לאיתור שטח קרקע או איתור שוכר מתאים.

מחפש עוד טיפים ועצות לגבי מגרשים המיועדים להשכרה?

אנשי אתר officespace.co.il, מומחי נדל"ן מהשורה הראשונה בישראל, עומדים לרשותך תמיד - צור קשר ונשמח לעזור.

נכסי הארץ שיווק ויזום נדל"ן בע"מ טלפון: 03-5336040 פקס: 03-5336074 shuki@officespace.co.il