בניינים בהתאמה אישית - בנייה עלפי דרישה

אם אתם בעליה של חברה גדולה, עתירת שטח, שמחפשת לשכור מחסן, מבנה תעשיה או משרדים, אנו יכולים להציע לכם מבנה בשיטת הבנייה על פי דרישה - customer made building. המפתח בשיטה זאת הוא שהיזם או המשכיר (היינו: בעל הקרקע), ייבנה מבנה מותאם לצרכים הספציפיים של חברתכם, ואתם תשכרו את המבנה מראש, לטווח ארוך, כפי שיסוכם מראש בין הצדדים.

בשיטה זו, היזם בונה מבנה להשכרה כאשר בטרם הנחת אבן הבנייה הראשונה, הוא יודע מה תהיה עלותו וחשוב מזה - המבנה כבר הושכר למשתמש סופי. מצב זה הוא הרצוי ביותר מבחינת כל יזם, שכן מרכיב חוסר הוודאות בבנייה והשיווק לא קיים בעסקה זאת - הקונה כבר קיים והרווח מובטח. עליכם, כשוכרים, הדבר משפיע באופן ישיר מבחינת המחיר שניתן יהיה להשיג בגין השכרת שטחים אלו: נטרול חוסר הוודאות בנוגע לעלויות הבנייה ולקצב שיווק המבנה לשוכרים פוטנציאליים אחרים (מבחינת היזם), יבוא לידי ביטוי באופן ישיר במחיר ההשכרה. בנוסף, בשיטה זו תכנון המבנה והפונקציונליות שלו עבור חברתכם יהיו מותאמים יותר ממבנה מוכן.

ברשותנו מאגר גדול של יזמים בעלי קרקע, לבניין מחסנים לוגיסטיים, מבני תעשיה או בנייני משרדים. אנו נוכל להציע לכם מגוון חלופות לעסקאות בנייה על פי דרישה ונלווה אתכם שלב אחרי שלב ליישום העסקה בצורה נכונה.

צלצלו עוד היום לקבלת פרטים נוספים.

נכסי הארץ שיווק ויזום נדל"ן בע"מ טלפון: 03-5336040 פקס: 03-5336074 shuki@officespace.co.il