כניסה לבעלי נכסים

בעל נכס שלום,

יידע אותנו על הנכס שלך שעומד להשכרה או מכירה.

יידע אותנו על פרויקט חדש בתכנון או בביצוע.

באמצעות פלטפורמת השיווק האינטרנטית שלנו נוכל להציג עבורך את הנכס שלך באופן שיעביר לשוכר או קונה פוטנציאלי את הפרטים אודות הנכס במהירות ובבהירות, להבדיל מאתרי נדל"ן אחרים או לוחות נדל"ן הפלטפורמה שלנו מעבירה את המידע באופן ברור ונותנת למשתמש את האפשרות להבחין מייד בחלופות באזור הנכס שלך או באזורים אחרים. אנו מאמינים בשקיפות ומידע עדכני וזמין ללקוח.

בנוסף למידע שמועבר דרך פלטפורמת האינטרנט, חשוב לציין שכל נכס ועסקה מקבלים את המגע האנושי של אנשי החברה שלנו, ז"א השוכר או הקונה הפוטנציאלי יכולים ליצר קשר טלפוני ולקבל פרטים משלימים ותשובות לצרכים ספציפיים של שוכר או קונה  ובסופו של דבר לתאם מפגש לסיור בנכס.

המגע האנושי שלנו מתחיל בטלפון נמשך דרך שכל שלבי הביניים כמו עבודת השולחן, משא ומתן, תכנון, הסכמים ועד סגירת עסקה חתימת הסכם ומעבר הלקוח לנכס החדש.

אנו מזמינים אותך בעל הנכס לייצר קשר על מנת ליידע אותנו אודות הנכס שלך להשכרה או מכירה, אנו בטוחים שנוכל להיות עזר במציאת שוכר או קונה. אתה מוזמן לצלצל עכשיו לשוחח אודות הנכס שלך להתייעץ ולקבל מיידע ככול שצריך, כמוכן תוכל להיכנס לעמוד הוסף נכס על מנת להזין את פרטי הנכס שלך שמוצע להשכרה או מכירה.

חברות נדל"ן, מנהלי שיווק נכסים, מנהלי פרויקטים, חברות אחזקה וניהול נכסים אתם מוזמנים לעדכן אותנו כל הזמן אודות נכסים פנויים או מתפנים אצלכם להשכרה. אפשר לשלוח אימייל או לעדכן טלפונית. שמחים לקבל חומרים תמונות תוכניות וכל מידע נוסף ככלי עזר בהצגת הנכס ללקוח בפלטפורמת האינטרנט ובמפגש פנים מול פנים.

בהצלחה !

נכסי הארץ שיווק ויזום נדל"ן בע"מ טלפון: 03-5336040 פקס: 03-5336074 shuki@officespace.co.il