שיתוף פעולה

בתור מומחים לאיתור קונים ושוכרים לנכסי נדל"ן, מבנים וקרקעות, ברור לנו שבשוק מסתובבות עוד מאות ואלפי עסקאות שאנחנו כלל לא מודעים אליהן. את המצב הזה נרצה לשנות - וזה בהחלט יכול לקרות, בעזרתך!

כל אדם, בכל מקום בארץ ובכל זמן שהוא, יודע פרט מסוים על עסקת נדל"ן שקורמת עור וגידים. אם נצליח לטוות רשת קשרים חזקה בשיתוף כמה שיותר אנשים, נוכל בוודאי להגיע לכמה שיותר עסקאות כאלו - ולספר עליהן לך ולשאר הגולשים, בין דפי האתר. זהו מצב בו אין מפסידים וכולם מרוויחים: Win-Win Situationלכל דבר.

מהניסיון שלנו, שיתופי פעולה כאלו זוכים להצלחה לא קטנה ולכן, אנו מזמינים אותך לשתף עימנו מידע אודות עסקאות נדל"ן, מגרשים למכירה, בנינים ומבנים למכירה, נכסים מניבים ויזמויות נדל"ן עליהן שמעת לאחרונה.
בעל נכס, איש נדל"ן, איש פיננסיים, עורך דין, אדריכל, יזם ואדם פרטי - זה לא משנה במה אתה עוסק: אם יש עסקת נדל"ן מעניינת ששמעת עליה, או כזו שמוצעת על ידי מישהו שאתה מכיר, קרוב משפחה, חבר של חבר וכך הלאה - הצטרף אלינו לתוכנית שותפים יחידה מסוגה בעולם הנדל"ן במרחב האינטרנטי. הצע לנו את העסקה ונשתף איתך פעולה! אנו מתגמלים בעין יפה הצלחות, כל עסקה לגופה ובסיכום מראש.

אז אם אתה איש פרטי בעל ידע רחב או כזה אשר נמנה עם קבוצת עורכי דין, אדריכלים, שמאים, בנקאים, מתווכים, יזמים או בכירים בחברות - יש לנו ללא ספק דרך לשתף פעולה ולהרוויח.

 

אל תהסס: צלצל 03-533-60-40 או שלח אימייל עכשיו shuki@officespace.co.il.

אתה רק תרוויח.

נכסי הארץ שיווק ויזום נדל"ן בע"מ טלפון: 03-5336040 פקס: 03-5336074 shuki@officespace.co.il